HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1998'den bu yana Türkiye'de birçok alanda faaliyet gösteren Palmali Şirketler Gurubu'nun üyesi Palmalife Bodrum Resort & Spa, yüksek kalite ve konforu misafirlerine en üst düzeyde sunuyor. Wellness & Spa Merkezi, özel beyaz kum plajı, restoranları, deniz ve bahçe manzaralı odaları ile konuklarını kendine hayran bırakan Palmalife Bodrum Resort&Spa hayallerinizdeki tatili gerçeğe dönüştürüyor.

8 Executive, 32 Comfort olmak üzere 40 odası bulunan Palmalife Bodrum Resort&Spa’nın her odası benzersiz deniz manzarasının keyfini yaşatacak şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek kalite ve konforun adresi Palmalife Bodrum Resort&Spa; eşsiz doğası, masmavi denizi, bembeyaz kum plajı ve göz alıcı tasarımıyla dikkat çeken odaları ile misafirlerini büyülüyor.

Yalıkavak'ın en güzel koyu olan Gökçebel mevkiinde yer alan 250 metre uzunluğundaki Palmabeach, incecik beyaz kumu ve konforlu güneşlenme alanları ile günün her dakikasını doyasıya yaşatıyor.

Palmalife Bodrum Resort&Spa'nın yüzen iskelesinde bulunan su sporları alanı, tatiline renk katmak isteyen spor tutkunları için farklı deneyimler sunuyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen aktiviteler spordan vazgeçemeyen ve masmavi sularda serinlemek isteyenler için benzersiz seçenekler sunuyor. Otel bünyesinde yer alan fitness salonu, tenis, voleybol ve mini futbol sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzu ile de farklı aktivite seçenekleri sunuyor.